Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Kış İçin Erkeklere Renkli Kombin Önerileri

Çöküş
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • Kış İçin Erkeklere Renkli Kombin Önerileri

  Kış Mevsiminde Gardırobuna Renk Kat!


  Mevsimin renkli tarafını geçeli aylar oldu. Çevremizdeki her şey mevsime adapte olup canlı renklerinden vazgeçiyor. Pekala erkekler olarak siyah bazlı kıyafetlerden sıkılmış olup biraz değişim ve renk istiyorsunuz. Elbette havayı değiştiremeyiz ancak bu değişime kıyafetlerimizden başlayarak bir adım atalım ve kış kombinleri ile evrene pozitif enerjiler yayalım. Şimdi kış mevsiminde iç açıcı renkler ile kombin önerilerine başlayalım..


  Baharın Renklerini Üzerinde Taşı


  Kış mevsiminde karamsar bir hava ile karşı karşıyayız. Stil sahibi bir erkek kombini oluşturmak için kendine güven ve baharın renklerini üzerinde taşı. Tek renk kombinlerinlerini aksesuarlar ile kombinini hareketlendirebilirsin. Karikatürize çizim baskılı tasarım gömlekler ile deri ceketleri aynı kombin içerisinde değerlendirebilirsin ve hatta gömleklerinin içerisine kazak giyerek daha sıcak bir görünüm elde edebilir, canlı hissedebilirsin.


  Neon Renkleri Sokak Modasına Taşı


  Tasarımcılar bahar aylarından kalma renkler ile kış mevsimi için erkek koleksiyonlarını sunuyor. Koleksiyonlarda kullanılan neon renkleri sokak modasına rahatlıkla taşıyabilirsin. Neon veya soft renklerde kaban, paltolar tercih ederek sokak modasına ayak uydurabilirsin.


  Kombinlerinde Kontrast Uyumunu Kullan


  Koyu tonlarda yapmış olduğun kombinlerini kırmızı ve turuncu renkleri herhangi bir parça da kullanarak kombinin de kontrast uyumunu patlatabilirsin. Siyah kombinler de kırmızı, kahverengi ağırlıklı kombinlerde ise turuncu rengi aksesuarlarında değerlendirebilirsin. Bu sayede sokak stilinde daha asi bir duruş sergileyerek, hareketli bir görünüm elde edebilirsin.


  Atkılar ile Tarzına Tarz Kat


  Kısa veya uzun, yazılı veya çizgili zıt renklerde atkılar ile farklı kombinler oluşturabilirsin. Bu seni hiç hissetmediğin kadar enerjik hissettirecektir. Baskılı, aykırı model özelliklerine sahip mont ve ceketler tercih ederek farklı bir tarz elde edebilirsin.


  Vazgeçilmezler Listene Trençkot ve Puf Montu Ekle


  Kış aylarının en sofistike parçası oversize trençkotlar iken en havalısı puf montlar olarak sezonun gözdeleri arasında yer alıyorlar. Sıcaklığın hızla düşmeye devam ettiği şubat ayında, sonsuz renk seçenekleri ile trençkot ve puf montlar hayalindeki kombine görüren parçalarından olacak. Dilediğin kombinde trençkot seçimleri yaparak şık ve havalı görünüme kavuşmanı sağlayacaktır. Asi ve rahat bir duruş için ise puf montlar tam olarak ihtiyacın olan görünmü karşılayacak vazgeçilmez tarz parçalarından olacaklar.


  Desenler ile Renkleri Harmanla


  Dış giyim için tercih edeceğin parçaların renk paletleri de oldukça geniş. Hiçbir kıyafet rengi siyah kadar "şık görünemez" diye düşünenlerdensen, kareli desenlerde seçeceğin renkli montları zıt veya uyumlu renkler ile harmanlayarak renkli kombinoluşturabilir, sokağın düşen enerjisini bir anda yükseltebilirsin!
Hazırlanıyor...
X