Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Komik Doğum Günü Mesajları - En Komik, Güncel ve Resimli Doğum Günü Mesajları

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Komik Doğum Günü Mesajları - En Komik, Güncel ve Resimli Doğum Günü Mesajları

Birbirinden eğlenceli doğum günü mesajları yollamak isterseniz çok komik doğum günü mesajları sayfamız tam size göre. İşte birbirinden komik doğum günü mesajları..

En komik doğum günü mesajlarını sizler için bir arada… Güncellenmiş ve en yeni komik doğum günü mesajlarını, çevrenizde doğum günü kutlayan arkadaşlarınıza gönderebilir, bu mutlu günlerinde yüzlerinde bir gülücüğü de siz neden olabilirsiniz. Sitemizde yer alan en komik ve esprili doğum günü sözleri resimli olarak paylaşabilirsiniz.

Güldüren Komik Doğum Günü Mesajları

Yeni yaşını kutlarım, eski yaşını şutlarım. Yeni yaşın mutlu doğum günün kutlu olsun.

Küçük bir cenindin zamanında fetüs oldun embriyo oldun bu Hale geldin iyi ki doğdun…

Dünyadaki en Güzel et, erkeğin başındaki ettir bence. Yani bu kadar kadın yanılıyor olamaz demi aşkım. Yıllar yılı başımın etini yemen dileklerimle doğum gününü kutlarım.

Ah canım! Yaşlandın mı sen! Merak etme sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın. İyi ki doğdun.

Bu güzellik, bu zekâ, bu akıl, hele şu anlam dolu gözlerin büyüsü, Allah bütün güzellikleri bir yerde toplamış. Neyse kendimden çok bahsettim doğum günün kutlu olsun arkadaşım…

Doğum günün mübarek olsun canım…

Nasıl şöyleyim bilmiyorum. Meraklandırmak da istemiyorum. O yüzden hemen seni çok seviyorum ve doğum günün kutluyorum.

Dost bir kara günde bir de doğum gününde belli olur. Seni unutmayan bir dost…

Hadi bakalım. Doğum günün kutlu olsun. Ve unutma her geçen gün ölüme yaklaşıyorsun. Yani ortada kutlanacak bir şey yok. Ama yine de benden önce mesaj atan olursa kan çıkar…

İyi ki doğdun… Bu mesajı sakla seneye masraf yaptırma…

Resimli Doğum Günü Mesajları Komik

Bugünü unuttum sandın dimi. Hiç unutur muyum kankam benim. Elektriğin icadının 25. yıl dönümü kutlu olsun.

Plasentadan çıktığın gün kutlu olsun nice mutlu yıllara…

Tatlı tatlı gülümser, insancıl hareketler doğum günün ya bugün sürprizler seni bekler…

Öyle oldu böyle oldu doğum günün kutlu oldu…

Tanıdığım en tatlı insansın, eşsiz bir dost, çok süper bir arkadaşsın. Unutma ki çok da farklısın, hani Tarkan diyor ya sen başkasın!

Başkasının seni ezmesine izin verme ehliyet alsan onları ez nice yıllara…

Gündüzün yatta, gecen barda, altında Porsche araba, kaldığın ev tripleks villa, gezdiğin yerde herkes sana hasta olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Haydi, kalksana, güzelce bir hazırlansana, bugün senin günün, yeni yaşın kutlu olsun.

Allah senin bin türlü iyiliğini versin. Nice nice yıllara…

Hocam Allah iyiliğini versin. Gülmekten karnıma ağrı girdi 😂 Arkadaşlarımın doğum gününde kullanırım bunları 👌🏻😀👍🏻

Yorum yap

Allah iyiliginizi versin çok komik mesajlar burdan kuzenime çok komik doğum günü mesaji yolladım çok güldü ve sevindi çok komik ve güzel mesajlar var 😂

Yorum yap

Mesajlar birbirinden komik ve eğlenceli. Doğum günlerinde eğlenmek için kullanacağım bunları
        En son düzenleyen Suat2121; 01 July 2020, 09:39.

Yorum yap

Karar veremedim hangisini sececegime. Çok yardımcı oldunuz arkadaslar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X