Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Hacklink Nedir? Hacklink Teknikleri ve Hacklink Satışı

Çöküş
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • Hacklink Nedir? Hacklink Teknikleri ve Hacklink Satışı
  Hacklink, herhangi bir internet sitesine sisteminde mevcut olan bir açık veya farklı bir yolla sızıldıktan sonra bu siteden başka bir siteye backlink sağlama işlemidir. Daha net şekilde açıklayacak olursak ele geçirilmiş bir internet sitesinden, internet sitesinin haberi ve izni olmaksızın eklenen linklerin tamamı birer hacklink sayılmaktır. Hacklink'ler çoğu zaman Alexa, Pagerank ve diğer SEO değerleri yüksek olan web sitelerinden alınır. Hedef kelimede yükseltilmek istenen web sitesine backlink sağlanması sonucunda bu yüksek değerleri sahip site farkında olmadan backlink verilen siteye destek olmuş olur.


  Hacklink

  Hacklink Teknikleri
  Hacklink'in sabit ve açıklanabilecek bir tekniği yoktur. Sızılan her sistemden başarılı bir internet korsanı backlink çıkartabilir. Backlink'i çıkartırken genellikle linkin saklanmasına yardımcı olacak bazı önemli kodlar kullanılır. Bu sayede sitenin sahibi çok daha uzun bir süre sitenden link çıkışı olduğunu anlayamaz.

  Hacklink Satışı
  Gelelim Hacklink'in doğuş hikayesine. Hacklink'i tıpkı korsan ürünler veya taklit ürünler gibi düşünebilirsiniz. Kaliteli bir siteden backlink elde etmek size ortalama 1000 liraya mal olacaksa hacklink ile bu linke ulaşmak 300 liraya mal olabilir. Fakat bu linklerin kalıcılığına dair hiç kimse size garanti sunamaz.

  Hacklink Google tarafından algılandığı takdirde önemli arama motoru cezalarıyla sonuçlanabilmektedir. Bu nedenle riskli bir yöntemdir.


 • #2
  Sızılan her sistemden başarılı bir internet korsanı backlink çıkartabilir.

  Yorum yap

  Hazırlanıyor...
  X