Renk seçin:


Meme Büyütme Estetiği

Reklam
Meme Büyütme Estetiği

Meme Büyütme Estetiği

Kadınların kişisel bakımlarına önem verdikleri ve güzel görünmek için pek çok şeyi göze alabilecekleri bilinen bir gerçektir. Özellikle belli bir yaşın üzerindeki kadınların güzel görünmek ya da daha mutlu hissetmek adına başvurdukları doğal ve tıbbi yöntemler bulunmaktadır. Vücutlarında memnun olmadıkları bölgeler için çeşitli operasyonlar ya da müdahalelere başvuran kadınların sayısı hiç de az değildir. Bu anlamda özellikle meme büyütme konusunda oldukça istekli oldukları da bilinen başka bir gerçek olarak karşımıza çıkmaktadır. Peki, günümüzde giderek daha da yaygınlaşan ve kadınlara kendisini daha çok sevdiren meme büyütme estetiği nasıl uygulanır, meme büyütme ameliyatı olabilmek için hangi koşulları sağlamak gerekir? İşte bu soruların cevabı ve daha fazlası…

Meme Büyütme Estetiği Olmak İçin Koşullar Nelerdir?

Meme büyütme talebi ile doktora başvurulduğunda ilk olarak meme muayenesi gerçekleştirilir. Şunu söylemekte fayda var ki meme büyütme ameliyatı için olmazsa olmaz olan hastanın isteğidir. Muayene aşamasının ardından doktorunuz fiziksel ve psikolojik gereklilikleri karşılayıp karşılamadığınıza bakacak ve bu doğrultuda ameliyatınıza karar verecektir.

Memelerin küçük olması doğuştan yani genetik bir problem olabileceği gibi, doğum, kaza, çeşitli hastalıklar sonucunda da ortaya çıkabilmektedir. Bu durumlar kadındaki meme dokusunu etkileyerek; sarkıklık ya da küçülme gibi durumlara yol açabilir. Ancak bu gibi durumlar 18 yaşından önce gerçekleşmiş ise doktorunuz sizi kesinlikle ameliyat etmeyecektir. Çünkü meme büyütme estetiği için yaş kriteri 18’dir. Ayrıca 18 yaşından önce meme ameliyatı olmak, vücut gelişimi henüz tamamlanmadığı için büyük sorunlar doğurabilmektedir.

Tüm bunların dışında göğüs büyütme estetiği için uygun bir aday olmanın şartlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Ameliyattan kısa bir süre sonra hamile kalmayı düşünmemek,
  • Hamile olmamak,
  • Emziren bir anne olmamak,
  • Meme ve boyun arasındaki mesafenin doktorların söylediği ölçünün altında olmaması,

Meme Büyütme Estetiği Fiyatları Nedir?

Göğüs büyütme ameliyatı gibi operasyonlar mutlaka işinde uzman ve tanınan kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde kötü geçen bir operasyon ölüme kadar götürebilmektedir. Bu sebeple iyi ve bilinen bir uzmana başvurmanız oldukça önemlidir. Bunun yanında meme büyütme ameliyatı fiyatları ortalama olarak 10 bin liradan başlamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ